Turniej w Kutnie

Turniej w Kutnie

Turniej, turniej……i po turnieju. 

Do naszej gabloty ląduje kolejne trofeum. Rozegraliśmy 2 spotkania. W pierwszym meczu podejmowaliśmy gospodarzy czyli Stal Kutno. Derby województwa początkowo toczyły się pod dyktando graczy z Kutna. Dopiero pod koniec ruszyliśmy  z atakiem. Niestety brakło trochę czasu i szczęścia, finalnie spotkanie zakończyło się 11:6 dla gospodarzy.

W drugim meczu starliśmy się z naszymi ligowymi rywalami, Dragonsami Warszawa. Przez większość czasu gra była wyjątkowo wyrównana, następnie szereg błędów doprowadził do sporej przewagi Dragonsów. Oczywiście, jak mamy w zwyczaju, ruszyliśmy do ataku w końcówce i w ostatnim inningu wyrównaliśmy  do wyniki 5:5. Zgodnie z regulaminem turnieju, w przypadku remisu musieliśmy rozegrać extra inning. Niestety przegraliśmy w nim 10:6. 

Dużo emocji, dużo do przemyślenia, ale to były nasze pierwsze sparingi w tym roku. Czas na ciężką pracę. Już niedługo ponownie zmierzymy się z Warsaw Dragons Baseball , ale tym razem na poziomie ligowym.  Dziękujemy również Stali Kutno Baseball za zaproszenie i fantastyczną atmosferę.

Dodaj komentarz