Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego. W niedużym, słabo ogrodzonym miejscu budował się aktualny trzon zespołu. Poznawaliśmy się, budowaliśmy względem siebie zaufanie i poczucie jedności. W tym, jakże dla nas ważnym, miejscu zapraszaliśmy do prowadzenia treningów doświadczonych zawodników z innych drużyn oraz zagranicznych trenerów. Nie każdemu starczyło czasu czy zaangażowania by zostać, ale każdy dołożył swoją cegiełkę do budowy Falcons Łódź.

Gdy spadły pierwsze liście, wiedzieliśmy, że musimy poszukać hali. Tak właśnie wylądowaliśmy w Zespole Szkół Gastronomicznych na Sienkiewicza 88. Kierownik szkoły zapewnił nam fantastyczne warunki do kontynuowania treningów. Niedługo później, bo już w Styczniu 2020, na naszym treningu pojawił się Craig Parkinson, nasz aktualny trener. Szybko nawiązaliśmy więź i wspólną wizję rozwijania drużyny. 

W czerwcu 2020 rozegraliśmy swój pierwszy mecz. Było to spotkanie towarzyskie z DragonsWarsaw rozegrane w Warszawie. Dla nas to był test przed startem Bałtyckiej Ligi Baseballu. Wszystko co wydarzyło się później to już nasza piękna historia, a to co przed nami jest jeszcze lepsze. Stale się rozwijamy zarówno sportowo jak i organizacyjnie. Czujemy się ważnym punktem na baseballowej mapie Polski.

Tworzymy swoją historię dalej…Do zobaczenia na boisku!